خانه
سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 15:31

ملاقات دو همکار قدیمی؛ مدیر عامل صندوق بازنشستگی با جانباز بازنشسته شرکت مس


  به خاطر خدا در جبهه های جنگ حضور یافته و افتخار خدمت در جبهه سازندگی و تولید را دارم.  

  

علی شیرج بور جانباز بازنشسته شرکت ملی صنایع مس ایران، گفت: من برای خدا جنگیدم و با خدا معامله کرده ام و هرگز به دنبال امتیازات جانبازی نبوده ام.


به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع ملی مس ایران، "علی شیرج پور"جانباز شیمیایی که از سال 88 بازنشسته شده است، به دلیل عوارض ریوی ناشی از شیمیایی شدن در جنگ تحمیلی، مدتی است در بیمارستان خاتم الانبیاء تهران بستری شده است.


بنا بر این گزارش روز گذشته  سید حجت الله موسوی مدیر عامل موسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران  به عیادت  علی شیرج پور این جانباز شیمیایی بازنشسته رفت و از زحمات وی در طی مدت حضورش در شرکت ملی مس و ایثارگری هایش در جبهه تشکر و قدردانی کرد.


شیرج پور در ملاقات خود با مدیر عامل صندوق بازنشستگی شرکت مس ضمن مرور خاطرات خود از دوران جنگ تصریح کرد: در بیش از 3 عملیات حضور داشتم و شرایط سختی را در آن زمان تحمل کردم و علی رغم همه سختی ها و مشقت هایی که در گذشته و حال متحمل شده ام، در پیشگاه خدای خود راضی هستم.


وی با اشاره به  36 ماه مدت حضورش در جبهه و شرکت در عملیات های بیت المقدس، رمضان و والفجر یک، گفت:  در عملیات والفجریک ، 22 ترکش به بدنم اصابت شد و در عملیات رمضان نیز زخمی شده و عصب پایم را از دست دادم و دچار موج گرفتگی شدم.


 این جانباز شیمیایی و بازنشسته شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان این که در منطقه حلبچه شیمیایی شده است، اظهار داشت: تحمل این بیماری بسیار سخت و طاقت فرساست و خانواده ام در این مدت زحمات زیادی را متحمل شده اند.


وی  با بیان این که آرزوی رفتن به کربلا را دارد، گفت: علی رغم داشتن این آرزو تاکنون نتوانسته ام به دلیل بیماری به این سفر زیارتی مشرف شوم.


موسوی مدیر عامل صندوق بازنشستگی شرکت مس با بیان این که ایثارگری و فداکاری شما عزیزان هرگز فراموش نخواهد شد، ابراز امیدواری کرد: شرایطی فراهم گردد که صندوق بازنشستگی شرکت مس بتواند در آینده به نحوی شایسته به بازنشستگان ، جانبازان و ایثارگران عزیز خدمات درخور شأن ایشان ارائه نماید.گزارش تصویری

4 CR5A0231best7IMG 1894IMG 1894 hamayesh

با ما در تماس باشيد

تهران، خیابان ولیعصر (عج) ، تقاطع خیابان بهشتی ، کوچه پردیس پلاک 14 شماره تماس: 88100885-021

 رفسنجان : شهرک هزار واحدی   شماره تماس:     34306801-  034           امور مالی 25-03434306824

 کرمان : بلوار جمهوری اسلامی - بعد از راه آهن - قبل از سه راه هوانیروز         شماره تماس: 32232504-0343

افراد آنلاين

ما 53 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم